Služby:


Gravírovanie laserom je moderná technológia použiteľná pre veľké množstvo materiálov. Laser vyniká trvanlivosťou výsledku, presnosťou, rýchlosťou a flexibilitou. Nie je skoro žiadne obmedzenie v gravírovanej grafike. Výsledkom použitia laserovej technológie je presný a trvalý popis a grafika.

Gravírovanie frézou je presné mechanické frézovanie do materiálu

Gravírujeme do materiálov: drevo, sklo, plast, kov, papier, plexisklo, eloxovaný hliník, guma, kameň, koža a pod.

Gravírujeme:
* Reklamné a darčekové predmety
* Poháre na stúškovú, promóciu, svadbu, reštauračné sklo a pod.
* Menovky na dvere, schránky a pre zvieratá
* Informačné a reklamné tabule firiem a organizácií pre exteriér a interiér.
* Športové výherné plakety a poháre
* Plakety pre ocenenie pracovníkov a kolegov
* Ozdobné a firemné zrkadlá
* Piktogramy (orientačná grafika)
* Fotky zosnulých na náhrobné kamene
* Laserované „etikety“ na fľaše (priamo na sklo)
* Šablóny pre pieskovanie a striekanie
* Gravírovanie loga a popisu laserom do kože a koženky
* Nasvetľovacie akrylátové (plexi) reklamy
* Gravírovanie štočkov pre pečiatky
Pre požadovaný predmet alebo materiál spoločne zvolíme vhodnú technológiu gravírovania
Parametre laseru: Pracovná plocha: 640x460 mm
Max. výška sprac. materiálu: 180 mm
Veľkosť oprac. materiálu: 800x570x180 mm
Max. priemer predmetu: 120 mm a dlžka 450 mm
Max.zaťaženie stola: 15 kg
Gravírovanie frézou robíme do max rozmeru A4, výška predmetu 30 mm
Prinesený grafický návrh zákaznikom v .jpg, .pdf, .cdr, alebo č.b. foto, nákres apod. spracujeme pomocou CORELu. (dohodnúť v LAGRASTe)

PEČIATKY: V LAGRASTe vyrábame štočky laserovou technológiou zo špeciálneho polyméru a špeciálnej gumy, ktoré zaručujú vysokú trvanlivosť a presnosť. Tieto štočky potom kompletujeme do strojčekov TRODAT®, COLOP®, SHINY® v rôznych farbách, rozmeroch a podľa druhu použitia a hlavne podľa požiadaviek zákazníka. Kompletujeme aj drevené pečiatky

Pri objednávke cez „Pečiatky Trodat online“ ZĽAVA Dodávame aj kompletné príslušenstvo pre pečiatky, ako sú náhradné podušky TRODAT, COLOP a SHINY, farbu, podušky pre namáčanie drevených a plastových pečiatok, špeciálne farby pre potravinárstvo, ÚV farba, špeciálnu farbu pre paginovacie pečiatky, stojany pre drevené pečiatky a pod. Dodávame aj perá s pečiatkou od f. COLOP a perá značky GOLDRING.

FIREMNÉ A REKLAMNÉ TABULE Pre firmy , organizácie a rôzne príležitosti gravírujeme tabule z dvojvrstvového plastu, eloxovaného Al plechu, preglejky a nerezu …(do rozmeru: 600x 400 mm) Informačné systémy pre budovy a kancelárie, nasvietené reklamné a informačné panely z plexi, vyrezávanie a gravírovanie do číreho pexiskla /acrylát/pre reklamné agentúry (3-6 mm) Gravírovanie menoviek a firemných tabúľ: V cene je: - spotrebovaný doskový materiál - počet gravírovaných písmen prípadne čas gravírovania - grafický návrh (ak nebol dodaný spolu s objednávkou v COREL a pod.) Cena je kalkulovaná z ceny materiálu, gravírovania, grafického návrhu, balenia apod.

ŠTÍTKY A MENOVKY vyrábame v LAGRASTe z dvojvrstvového plastu, eloxovaného Al plechu, preglejky, nerezu apod. Laser Ultra Thins – ultra tenké samolepky s laserovým popisom na technické štítky strojov a pod. Označovanie dverí, schránok … pre byty, školy, kancelárie, hotely. V LAGRASTe je možnosť výberu aj mosadzných menoviek a štítkov rôznych tvarov do ktorých gravírujeme mechanicky Gravírovanie do čiernej žuly a mramoru- materiál dodáme: obdĺžnik, ovál, štvorec o rozmeroch cca 130x180 mm podrobnosti dohodnúť v LAGRASTe. Možnosť výroby aj príveskov k hotelovým kľúčom z plexiskla, dreva a pod. s označením čísla izby a logom hotela. Menovky pre zvieratá.

NA POHÁRE A FĽAŠE gravírujeme pomocou rotátora po obvode predmetu—vhodné ako dar na stužkovú, promóciu, svadbu, reštauračné a firemné sklo a pod. Na fľaše ako nezničiteľná etiketa prípadne venovanie ...

DARČEKOVÉ A REKLAMNÉ PREDMETY Na nami dodané predmety, ale aj prinesené zákazníkom gravírujeme nezmazateľný popis laserom a zabezpečujeme aj potlač reklamných popisov a log. Podľa výberu z katalógu dodávame darčekové a reklamné predmety rôzneho druhu a počtu. Ceny darčekových predmetov z katalógu sú Vašimi cenami plus potlač, alebo gravírovanie- ceny vykalkulujeme v LAGRASTe. Orientačné ceny gravírovania v katalógu darčekov (presná kalkulácia v LAGRASTe)

PIKTOGRAMY A ŠABLÓNY Vyrábame piktogramy rôzneho druhu a použitia. Pre použitie v hoteloch, školách, firmách, úradoch. Grafické označovanie dverí, únikových východov, hasiacich prístrojov, WC… Laserom vyrezávame aj plastové šablóny pre striekanie rôznych nápisov

ŠPORTOVÉ CENY A PLAKETY Dodávame aj športové poháre, trofeje, plakety, medaile a figúrky z katalógu našeho dodávateľa, na ktoré priamo gravírujeme, alebo gravírujeme na ne štítky s popisom. Ceny v katalógu (ÚVOD) sú Vaše ceny za trofej plus gravírovanie, alebo gravírovaný štítok. Kompletujeme drevené a sklenené plakety pre športovcov, pre oceňovanie kolegov a pracovníkov k rôznym úspechom a výročiam

Vizitky LUX vyrábame laserovou technológiou z nerezového plechu, fínskej preglejky, eloxovaného Al plechu a špeciálneho pokovovaného papiera (Pergamen) v červenej, zelenej a modrej farbe. Vizitky vyrábame v štandardnom formáte 90 x 50 mm, po dohode možná zmena. Cena vizitky sa kalkuluje na požiadanie podľa druhu materiálu, množstva textu a grafiky. Možnosť malosériovej výroby aj pozdravov, novoročeniek a pod. z pokovovaného papiera s možnosťou rôznych výrezov, skladačiek a gravírovaného textu, loga prípadne kresby.

VIAZANIE rôznych dokumentov pomocou krúžkovej väzby je progresívny spôsob vo viazaní a hlavne v komforte použitia hotového dokumentu, tento je možné otvoriť až o 360 stupňov a pohodlne s ním pracovať pri jeho čítaní. Robíme krúžkové viazanie dokumentov pomocou kovových hrebeňov vo farbách biela, modrá, čierna v priemeroch hrebeňa: 6,4 mm do 20 listov 80g papier, 8 mm do 50 listov, 11 mm do 80 listov, 12,7 mm do 90 listov, 14,3 mm do 110 listov. V cenách od 0,60 € do 1,70 € za jedno komplet viazanie. V LAGRASTe je možné dohodnúť rôzne vrchné fólie a zadný kartón, ktoré sú už kalkulované v cene..